Strona Główna » CZĘŚCI

Części zamienne do HDS

Części zamienne, filtry oraz osprzęt do żurawi montowanych na samochodach ciężarowych, dostawczych oraz specjalnych, a także na platformach kolejowych oraz urządzeniach działających stacjonarnie.Części zamienne do HDS

W ofercie podzespoły układu hydraulicznego, filtry, podzespoły elektryczne oraz elektroniczne, przetworniki, cewki, zawory, a także elektrozawory, zamki hydrauliczne, baterie do pilotów i wiele innych.

Naszym klientom oferujemy również elementy wyposażenia żurawie takie jak haki, chwytaki, łyżki do załadunku oraz do kopania i pogłębiania, a także czerpaki różnych typów. Zajmujmy się również montażem osprzętu do maszyn dźwigowych.

W ofercie mamy również wiele typów używanych i regenerowanych podzespołów hydraulicznych takich jak rozdzielacze i inne.  Świadczymy również usługi w zakresie regeneracji uszkodzonych części i elementów wyposażenia żurawi oraz dźwigów.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.