Strona Główna » PALFINGER » Części zamienne HDS Palfinger

Części Palfinger

Części zamienne do żurawi marki Palfinger oraz EPSILON Palfinger.

części zamienne do żurawia HDS PalfingerDo żurawi Palfingera oferujemy m.in. rodzielacze, zamki, baterie pilotów, rączki rozdzielaczy oraz joysticki, zawory i elektrozawory, cewki, elemnty wysuwu i obrotu, panewki, haki oraz łyżki oraz chwytaki, a także rotatory.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę na części do Twojej maszyny.

Do grupy urządzeń powszechnie zwanych w Polsce HDS zalicza się żurawie (dźwigi) zastosowania ogólnego oraz żurawie leśne i przemysłowe zaopatrzone w odpowiednie chwytaki.

Żurawie przeładunkowe oferowane przez firmę Palfinger dzielą się na cztery grupy w zależności od tzw. zakresu momentów udźwigu (współczynnika określany jako tonometry). Modele urządzeń oznaczane są symbolami: PC, PK oraz PKK.

Oprócz standardowych firma Palfinger produkuje także żurawieprzeznaczone specjalnie do załadunku i odholowywania pojazdów. Współcześnie grupa tych dźwigów to m.in. PK 12000, PK 14000, PK 16000 i PK 18000.

Do rozładowywania materiałów budowlanych pakowanych na paletach stosuje się standardowo modele PK 12001 L, PK 15001 L, PK 18001 L aż do PK 24001 L. Istnieje także grupa żurawi o wydłużonym wysięgu, których używa się najczęściej przy robotach budowlanych prowadzonych na dachach.

Samochodowe dźwigi rozładunkowe Palfinger – montaż, naprawa, konserwacja.

Do grupy urządzeń tzw. HDS w zasadzie nie zaliczają się dźwigi samochodowe. Jednak podobnie jak żurawie montowane na pojazdach ciężarowych działają one w oparciu o technologie hydrauliczne i spełniają podobne niekiedy zbliżone funkcje rozładunkowe i załadunkowe.

Firma HDS Serwis prowadzi wszelkie prace związane z urządzeniami dźwigowymi typu HDS montowanymi na pojazdach ciężarowych jak i samochodach. Od około dziesięciu lat specjalizujemy się w konserwacji, naprawie, a także serwisie hydrauliki i mechaniki w maszynach dźwigowych, co pozwala nam na pracę z różnymi modelami tego sprzętu.

Palfinger HDS. Serwis dźwigów, żurawi i hydraulicznych maszyn dźwigowych.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.