Strona Główna » PALFINGER » Części zamienne HDS Palfinger

Części Palfinger

Części zamienne do żurawi marki Palfinger oraz EPSILON Palfinger.

Do żurawi Palfingera oferujemy m.in. rodzielacze, zamki, baterie pilotów, rączki rozdzielaczy oraz joysticki, zawory i elektrozawory, cewki, elemnty wysuwu i obrotu, panewki, haki oraz łyżki oraz chwytaki, a także rotatory.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę na części do Twojej maszyny.

Do grupy urządzeń powszechnie zwanych w Polsce HDS zalicza się żurawie (dźwigi) zastosowania ogólnego oraz żurawie leśne i przemysłowe zaopatrzone w odpowiednie chwytaki.

Żurawie przeładunkowe oferowane przez firmę Palfinger dzielą się na cztery grupy w zależności od tzw. zakresu momentów udźwigu (współczynnika określany jako tonometry). Modele urządzeń oznaczane są symbolami: PC, PK oraz PKK.

Oprócz standardowych firma Palfinger produkuje także żurawieprzeznaczone specjalnie do załadunku i odholowywania pojazdów. Współcześnie grupa tych dźwigów to m.in. PK 12000, PK 14000, PK 16000 i PK 18000.

Do rozładowywania materiałów budowlanych pakowanych na paletach stosuje się standardowo modele PK 12001 L, PK 15001 L, PK 18001 L aż do PK 24001 L. Istnieje także grupa żurawi o wydłużonym wysięgu, których używa się najczęściej przy robotach budowlanych prowadzonych na dachach.

Samochodowe dźwigi rozładunkowe Palfinger – montaż, naprawa, konserwacja.

Do grupy urządzeń tzw. HDS w zasadzie nie zaliczają się dźwigi samochodowe. Jednak podobnie jak żurawie montowane na pojazdach ciężarowych działają one w oparciu o technologie hydrauliczne i spełniają podobne niekiedy zbliżone funkcje rozładunkowe i załadunkowe.

Firma HDS Serwis prowadzi wszelkie prace związane z urządzeniami dźwigowymi typu HDS montowanymi na pojazdach ciężarowych jak i samochodach. Od około dziesięciu lat specjalizujemy się w konserwacji, naprawie, a także serwisie hydrauliki i mechaniki w maszynach dźwigowych, co pozwala nam na pracę z różnymi modelami tego sprzętu.

Palfinger HDS. Serwis dźwigów, żurawi i hydraulicznych maszyn dźwigowych.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.