Strona Główna » EFFER » Cześci zamienne, rodzielacze EFFER

Części do dźwigów EFFER

Szeroki wybór części zamiennych do żurawi Effer. Produkty najwyższej jakości, m.in.: rozdzielacze, cewki, zawory i zamki hydrauliczne, tuleje, sekcje rozdzielaczy, elektrozawory, konsolki sterowania, ślizgi, uszczelnienia oraz wiele innych.części zamienne, rozdzielacze do żurawi HDS Effer

Autoryzowany punkt obsługi technicznej żurawi EFFER.

Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt z naszym działem sprzedażowym lub serwisowym. Na pewno doradzimy i dobierzemy potrzebną część. Prosimy o przygotowanie pełnych danych z żurawia HDS (marka, model oraz numer identyfikacyjny dźwigu).

Effer to jeden z największych producentów oraz dostawców żurawi hydraulicznych na całym świecie. Dźwigi są zróżnicowane pod względem tonażu. Effer oferuje te mniejsze ( ok. 2 ton) oraz większe urządzenia (ok. 400 ton).

Żurawie Effer można spotkać m.in. w branży budowlanej, na pojazdach szynowych, statkach. Ponadto jesteśmy w stanie podjąć się naprawy wszelkich żurawi.

Części do dźwigów EFFERPosiadamy wszelkie niezbędne do tego rodzaju remontów narzędzia i uprawnienia.

Na wszystkie wykonane usługi wystawiamy na życzenie klienta pisemne gwarancje. Posiadamy także mobilny serwis i wykwalifikowaną grupę pracowniczą gotową na przyjazd na postawie zlecenia serwisowego.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.