Strona Główna » PENZ » Rozdzielacze, części zamienne PENZ

Rozdzielacze do żurawia PENZ

Oferujemy rozdzielacze hydrauliczne do wszystkich modeli żurawi Penz.

Rozdzielacze hydrauliczne do żurawi recyklingowych i żurawi leśnych marki Penz crane.

części i rozdzielacze do HDS PenzW naszej ofercie znajdą Państwo zarówno fabrycznie nowe rozdzielacze, jak i używane, w pełni sprawne rozdzielacze hydrauliczne po regeneracji.

Do rozdzielaczy używanych w żurawiach Penz prowadzimy również sprzedaż części zamiennych takich jak: sekcje rozdzielaczy, płyty wlotowe, rączki sterowania, korpusy, przewody, uszczelnienia, mocowania rączek oraz wiele innych części.

Części zamienne do dźwigów PENZ

W ofercie również wiele innych części zamiennych o żurawi i dźwigów produkcji Penza. Są to m.in. takie części jak: cewki, zamki, zawory, filtry, przetworniki, baterie do pilotów oraz wiele innych.

Zajmujemy się również regeneracją rozdzielaczy hydraulicznych. Posiadając szerokie doświadczenie, specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, regenerujemy rodzielacze tak, aby spełniały swoją rolę nie gorzej niż nowe.

rozdzielacze i części do HDS PenzW naszej ofercie znajda Państwo wiele modeli rozdzielaczy występujących w żurawiach Penz. Są to tacy producenci jak: Danfoss, Parker, Nordhydraulic, Rexroth, Hydrauto i inne.

Jeżeli nie wiesz jaki rozdzielacz występuje w Twojej maszynie, skontaktuj się z nami, a my pomożemy w ustaleniu tego.

Wywodząca się z Austrii firma Penz, produkuje wysokiej klasy żurawie recyklingowe oraz żurawie leśne. Żurawie recyklingowe tego producenta spełniają wszystkie europejskie normy. W dźwigach tych wykorzystane zostały przemyślane i praktyczne rozwiązania,  gwarantujące elastyczność i łatwość obsługi wszystkich aplikacji, które można połączyć z żurawiem.

Wybór modeli żurawi recyklingowych Penz jest na tyle obszerny że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni dźwig do wybranego zastosowania.

W pracy z żurawiami leśnymi Penz dysponuje doświadczeniem sięgającym 40 lat i jest pionierem w tej dziedzinie. Inżynierowie zapewniają swoim produktom klasę najbardziej niezawodnych i najbezpieczniejszych maszyn, które łączą w sobie techniczną precyzję i użyteczność na najwyższym poziomie.

Jeżeli potrzebujesz rozdzielacza lub inne części zamiennej do swojego żurawia marki Penz, skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.