Strona Główna » HMF » Rozdzielacze hydrauliczne HMF

Rozdzielacz hydrauliczny HMF

W naszej ofercie znajdziecie Państwo rozdzielacze hydrauliczne do wszystkich modeli hydraulicznych dźwigów samochodowych marki HMF.

rozdzielacze do żurawi HDS, dźwigów HMFNa miejscu duży wybór oryginalnych, nowych rozdzielaczy, a także wiele rozdzielaczy używanych i regenerowanych.

Wszystkie rozdzielacze dobieramy na podstawie danych z tabliczki starego rozdzielacza. W przypadku braku takiej tabliczki poprosimy o przesłanie zdjęć rozdzielacza wraz z pełnymi danymi urządzenia dźwigowego, w którym jest zamontowany. Umożliwi to prawidłowy dobór rozdzielacza.

Rozdzielacze sekcyjne oraz monobloki. Istnieje również możliwość zakupu części takich jak: sekcje rozdzielaczy, cewki, zawory, konsolki, rączki sterowania i inne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z pracą przy urządzeniach hydraulicznych oferujemy również usługi w zakresie profesjonalnej regeneracji rozdzielaczy.

rozdzielacz do żurawi HDS, dźwigów HMFDuńska firma HMF jest wiodącym producentem urządzeń hydraulicznych, których zadaniem jest transport i przeładunek ładunków. Producent jest znany z najwyższej jakości żurawi, zapewniających pracę w najcięższych warunkach przy długiej żywotności. Żurawie marki HMF produkowane są w zakresie 0,5tm do 72tm. Wszystkie produkty opuszczając fabrykę poddawane są dokładnemu sprawdzeniu i testom w celu zapewnienia najwyższej jakości.

Żurawie HMF możemy podzielić na takie kategorie jak: żurawie handy, żurawie małe, żurawie średnie, żurawie duże, żurawie do pomocy drogowej, żurawie typu L, żurawie leśne i do złomu.rozdzielacze do żurawi HDS HMF

Podczas swojej ponad 60. letniej historii HMF zdążył wypracować sobie silna pozycję na rynku, co zawdzięcza doskonałej jakości produktom.

Oferujemy również używane rozdzielacze do urządzeń dźwigowych marki HMF. Jeśli potrzebujesz rozdzielacza do swojej maszyny HMF lub części do niego, skontaktuj się z naszymi pracownikami telefonicznie lub poprzez email.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.