Strona Główna » HIAB » Części zamienne do HIAB

Części do HDS HIAB

W naszej ofercie szeroki wybór części zamiennych do żurawi przeładunkowych marki Hiab.

części zamienne do dźwigów i żurawi HDS HIABTowar najwyższej jakości objęty gwarancją. Pełna gama produktów: zawory, cewki, przetworniki, rozdzielacze, siłowniki, rączki i dźwignie, konsolki, uszczelnienia, zamki hydrauliczne, filtry, tuleje, sekcje rozdzielaczy, suwaki oraz wiele innych części.

W razie zapotrzebowania na jakiekolwiek części do żurawi prosimy o kontakt z naszym działem sprzedażowym bądź serwisowym. Przydatne w tym wypadku będzie posiadanie informacji odpisanych z tabliczki znamionowej żurawia: modelu, rocznika i numeru seryjnego dźwigu.

części zamienne do żurawi i dźwigów HDS HIAB

Hiab jest skandynawskim producentem urządzeń załadowczych działających z oparciu o hydraulikę siłową. Są to przede wszystkim żurawie przeładunkowe oraz różnego rodzaju urządzenia dźwignicowe. Hiab jest częścią koncernu o Cargotec.

Obok dostawy części zamiennych zajmujemy się również remontami i naprawami żurawi HIAB. Zapewniamy fachową pomoc zarówno kwestiach serwisowych oraz konserwacji i UDT,  jak i kapitalnych remontach dźwigów.

Części do HDS HIABPosiadamy szerokie, wieloletnie doświadczenie w pracach serwisowych oraz remontowych. Na wszystkie wykonane usługi wystawiamy pisemne gwarancje.

Należy pamiętać o tym, że każdy żuraw wymaga pełnego nadzoru technicznego, właściwego serwisowania i konserwacji.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.