Strona Główna » HIAB » Wózki MOFFET i KOOIAAP

Serwis wózków MOFFETT

Serwis i remonty wózków widłowych podwieszanych marek MOFFETT oraz KOOIAAP, a także wszystkich innych marek pokrewnych.

MOFFET i KOOIAAP wózki widłowe podwieszaneRealizujemy m.in. remonty silników Kubota oraz Mitsubishi montowanych w wózkach podwieszanych najczęściej spotykanych w Polsce, a także innych silników stosowanych w maszynach tego typu. Zajmujemy się również serwisem bieżącym oraz naprawami innych elementów wózków tego typu (podnoszenie, konstrukcja, zawieszenie, hamulce i wiele innych).

W ciągłej sprzedaży również części zamienne do silników wózków, a także wszystkie filtry. Wysyłka kurierska na całą Polskę.

Prowadzimy również konserwację oraz UDT wózków przewoźnych maszyn tego typu.

Serwis wózków KOOI-AAP

MOFFET i KOOIAAP wózki widłoweKOOIAP to jedna z najbardziej znanych na świecie marek wózków podwieszanych. W Polsce maszyny te znajdują zastosowanie głównie w firmach zajmujących się transportem butli z gazami technicznymi.

Powieszane wózki widłowe (wózki przewoźne) Moffet to produkt oferowany przez koncern HIAB. Unikalna konstrukcja wózków Moffett HIAB umożliwia montowanie maszyn do większość samochodów ciężarowych (typu TIR), bez strat przestrzeni ładunkowej. Całość procesu zdjęcia wózka z samochodu lub ponownego podwieszenia zajmuje standardowo poniżej 60 sekund.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.