Strona Główna » HIAB » Filtry do HIAB

Filtry do HIAB

W ofercie szeroki wybór filtrów do żurawi szwedzkiej marki HIAB. Filtry hydrauliczne wysokiego ciśnienia, filtry powrotne, wkłady hydrauliczne oraz wkłady filtracyjne do zbiornika hydraulicznego.

Filtry do żurawi i dźwigów HIABOferujemy filtry najwyższej jakości. Niemal wszystkie filtry do Hiaba dostępne od ręki –błyskawiczna dostawa.  Filtry których nie ma na stanie jesteśmy w stanie bardzo szybko dostarczyć do Państwa.

Hiab to znana i ceniona skandynawska grupa z branży hydrauliki siłowej. Firma jest światowym liderem w produkcji dźwigów przeładunkowych oraz przemysłowych.

Filtry do HIABProdukty Hiab z powodzeniem znajdują swoje zastosowanie w branży budowlanej, czy też recyklingu. W skład grupy Hiab wchodzą między innymi marki: Multilift, Loglift, Jonsered oraz Moffett.Filtry do żurawi HDS i dźwigów HIAB

Jednak filtry to nie wszystko, co jesteśmy w stanie zaoferować Państwu do żurawi Hiab. Posiadamy pełen wachlarz części zamiennych.

Wśród asortymentu naszej firmy znajdują się różnego rodzaju: cewki, czujniki, zamki hydrauliczne, sekcje, rozdzielacze, baterie do pilot ów, konsolki sterowania, rączki do rozdzielaczy, zawory, a także wiele innych części.

W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym działem serwisowym lub sprzedażowym. Istnieje możliwość wysyłki towaru na cały kraj za pośrednictwem spedycji kurierskiej.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.