Strona Główna » EPSILON

Serwis żurawi EPSILON

Serwis i remonty żurawi leśnych, recyklingowych i przemysłowych EPSILON Palfinger. Pełna obsługa żurawi szybkiego załadunku. Oferujemy m.in. remonty i naprawy główne, regeneracje siłowników, rozdzielaczy itp., części zamienne i filtry (wysokiego ciśnienia, filtry zbiornika oleju).

Skontaktuj się z naszymi pracownikami, a przygotujemy ofertę na części lub serwis.

serwis dźwigów leśnych EPSILONW przypadku rodziny produktów Palfinger, żurawie leśne sprzedawane są pod marką Epsilon Palfinger. W Polsce nie są one aż tak popularne maszyny jak produkty grupy HIAB. Jednakże żurawie Epsilon Palfinger nie ustępują jakością tym spod znaku Loglift czy Jonsered, a produkowanym przez skandynawskiego konkurenta Palfingera.

Do prac związanych z przeładunkiem oraz transportem drewna z obszaru uzyskiwania surowca do punktów obróbki i przetwórstwa, używa się specjalistycznych żurawi leśnych, zwanych także żurawiami do drewna. Mogą one być montowane zarówno na samochodach przystosowanych do przewozu drewna, jak i samodzielnych podwoziach, a także być wykorzystywane jako urządzenia stacjonarne.

naprawa dźwigów leśnych EPSILONW porównaniu z żurawiami ogólnego stosowania, żurawie leśne (dźwigi leśne) są eksploatowane znacznie bardziej intensywnie.  Nie wynika to wyłącznie z rodzaju ładunku, ale przede wszystkich z charakteru wykonanych prac. Przyjmuje się, że przeciętnie żuraw leśny jest wykorzystywany (cykle pracy) trzy do pięciu razy bardziej intensywnie niż żuraw o podobnych parametrach zaopatrzony w hak.

Dlatego też żurawie leśne muszą być budowane w oparciu o bardziej solidną konstrukcję, a tym samym ich cena zazwyczaj zawiera się z górnych przedziałach cenowych (dla danej kategorii żurawi).

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.