Strona Główna » O FIRMIE

O FIRMIE

HDS Serwis Sp. z o.o. to firma wyspecjalizowana w obsłudze technicznej i serwisowej maszyn załadowczych i podnośnikowych, w szczególności żurawi HDS (żurawie przenośne).

Nasza firma od wielu lat oferuje wysokiej klasy usługi w zakresie remontów i naprawa maszyn, a także jest dostawcą części zamiennych do maszyn i urządzeń.

HDS Serwis Sp. z o.o. dysponuje wysoce wykwalifikowaną kadrą mechaników i elektromechaników, mających rozległe doświadczenie w obsłudze maszyn działających w oparciu o hydraulikę siłową.

Zakresem swojego działania firma obejmuje obszar całej Polski. Oprócz wykonywania prac warsztatowych, oferujemy również usługi serwisowe i naprawcze wykonywane przez serwis mobilny. Dysponujemy dwoma profesjonalnymi wozami serwisowymi, które mogą dojeżdżać do klientów z najdalszych części Polski, a także Czech i Słowacji.

Z racji bogatego doświadczenia oraz stałego dostępu do części zamiennych, obsługujemy maszyny największych firm w naszym kraju. Są to m.in. firmy z branży budowlanej i drogowej, kopalnie, firmy produkcyjne, logistyczne i transportowe, a także transport kolejowy i morski.  

Z racji posiadania specjalistycznych samochodów serwisowych oraz wykwalifikowanych serwisantów obsługujemy maszyny z całej Polski. Zajmujemy się stałym utrzymaniem parku maszynowego pracującego przy dużych projektach: infrastrukturalnych (drogowych, energetycznych), deweloperskich i budowlanych innego typu, związanych z rozwojem i działalnością transportu kolejowego i morskiego.

Nasi pracownicy posiadają również stosowne uprawnienia wydawane prze Urząd Dozoru Technicznego, poświadczające prawo do pracy przy urządzeniach typu HDS i pokrewnych (wózki widłowe i podnośnikowe itp.).

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie, dlatego też przeprowadzane w naszej firmie naprawy są objęte gwarancjami, poświadczanymi każdorazowo stosownymi certyfikatami gwarancyjnymi.

Zapraszamy do współpracy.


copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.