Strona Główna » HIAB

Serwis HDS HIAB

HIAB to największy na świecie producent żurawi typu HDS, w tym żurawi ogólnobudowlanych oraz leśnych i recyklingowych (Loglift i Jonsered).

naprawa żurawi HDS HIABNasza firma zajmuje się profesjonalną obsługą serwisową i remontową wszystkich typów żurawi marki HIAB.

Oferujemy m.in. remonty kapitalne maszyn Hiaba, naprawy układu hydraulicznego, elektrycznego oraz elektronicznego, usuwanie luzów i wycieków, montaż osprzętu roboczego oraz rejestrację UDT oraz przeglądy konserwacyjne.

W ofercie nowe  używane rozdzielacze hydrauliczne do maszyn HIAB, a także szereg innych części zamiennych takich jak zamki, zawory i elektrozawory, cewki, przetworniki, części zamienne rozdzielaczy, filtry, haki i wiele innych.

Żurawie HDS HIAB

Skandynawskafirma HIAB wyprodukowała pierwszy na świecie żuraw w roku 1944. Obecnie HIAB funkcjonuje jako część koncernu Cargotec Corporation, w grupie Kone Cargotec zajmującej się rozwiązaniami przeładunku kontenerów (Kalmar) i towarów (HIAB).

serwis żurawi HDS HIABRodzina produktów marki HIAB obejmuje sześć kategorii maszyn: żurawie ogólnego stosowania, żurawie leśne, hakowce, montowane do samochodów wózki widłowe, wywrotki oraz windy załadowcze windy załadowcze.

Duża różnorodność oferowanego asortymentu pozwala firmie zaproponować klientowi dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebuje. Dzięki temu maszyny hydrauliczne HIAB stosowane są w różnych gałęziach gospodarki: recyklingu, rolnictwie, leśnictwie, transporcie i przemyśle ciężkim.

Producent urządzeń dźwignicowych HIAB stara się zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa pracy. Zastosowane są w tym celu systemy elektroniczne, co podwyższa komfort pracy operatora danego urządzenia. Zabezpieczenia określane są normą EN 12999.

Żurawie HIAB wytwarzane są metodą modułową, co oznacza, że przyszły użytkownik ma możliwość wyboru poszczególnych elementów podstawy, ramienia i haka lub chwytaka, a potem śledzi proces produkcji maszyny bezpośrednio do niego przypisanej.

żurawie HDS HIAB naprawa Aby zapewnić poprawną, a przy tym bezpieczną pracę maszyn dźwigowych marki HIAB, konieczny jest regularny i kompleksowy nadzór nad stanem technicznym maszyny, a także usuwanie na bieżąco wszelkich uszkodzeń i naprawa lub wymiana wszystkich zużytych elementów. Pomoże to zapewnić bezawaryjną pracę, a w razie ewentualnej awarii umożliwia jej szybsze i tańsze usunięcie.

Należy pamiętać, iż urządzenia dźwigowe – w szczególności żurawie montowane na samochodach ciężarowych – używane są przy okazji ciężkich prac, przeprowadzanych w zmiennych warunkach atmosferycznych. Czynniki te powodują, iż poszczególne elementy maszyny mogą stosunkowo szybko ulegać procesowi zużycia. Przejawia się to przede wszystkich w rozregulowaniu maszyny ( a tym samym nie w pełni precyzyjnym działaniu), pojawieniu się luzów na ramionach i łapach stabilizujących oraz wycieków oleju.

HIAB Polska

Produkty marki HIAB to coraz częściej spotykane urządzenia na polskim rynku. Żurawie tej produkcji trafiają na nasz rynek zarówno jako urządzenia używane (import używanych samochodów ciężarowych wraz z zamontowanym na nim osprzęcie), jak i fabrycznie nowe, montowane w Polsce.

żurawie HDS HIAB serwisHIAB oferuje w naszym kraju nie tylko żurawi mniejsze i średnie, ale także najcięższe modele serwis XS 700 i XS 800, które to są m.in. na wyposażeniu Wojska Polskiego.

Prawo polskie reguluje kwestie związane z użytkowaniem żurawi, które to przepisy dotyczą również produktów marki HIAB. Regularne serwisowanie i konserwacja żurawiizapewnia nie tylko właściwe działania urządzenia, ale także wpływa na bezpieczeństwo. Zgodnie z polskimi przepisai żurawie HDS obowiązkowo podlegają nadzorowi prowadzonemu przez Urząd Dozoru Technicznego. Nie w pełni sprawne urządzenie, do czasu naprawienia, nie może być dopuszczone do użytku.

HDS-Serwis świadczy usługi serwisowe wszystkich typów żurawi produkowanych przez firmę Hiab. Oferujemy zarówno kompleksową opiekę nad maszyną, jaki i prace przy usuwaniu awarii oraz uszkodzeń. Stałym klientom oferujemy atrakcyjne umowy serwisowe, obejmujące także prace przy „nagłych wypadkach”.

HDS-Serwis – obsługa serwisowa żurawi hydraulicznych / dźwigów na samochodach ciężarowych i dostawczych.

żurawie HDS HIAB naprawa i serwis

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.