Strona Główna » LOGLIFT i JONSERED

Loglift serwis

Serwis i remonty żurawi leśnych i recyklingowych LOGLIFT i JONSERED nalezących do grupy produktów szwedzkiego koncernu HIAB Cargotec.

naprawa żurawi LOGLIFT i JONSEREDPełna obsługa serwisowa żurawi leśnych oraz przemysłowych. Remonty kapitalne oraz poszczególne naprawy. Regeneracje i wymiany rodzielaczy, zamków, elektroniki, ślizgów, uszczelnień i innych. Profesjonalne remonty kolumn obrotu (usuwanie luzów na obrocie) oraz regeneracje wysuwów.

Regeneracja i naprawa siłowników oraz pozostałych podzespołów żurawi. Filtry, cewki, zawory, zamki – dostępne w  naszej ofercie. Wysyłka części zamiennych na cały kraj.

Jonsered serwis

Żurawie leśne(zwane również niekiedy dźwigami leśnymi) przeznaczone są do prac załadunkowych i przeładunkowych drewna, zarówno dłużycy jaki innego, rodzaju surowca drzewnego.

serwis żurawi LOGLIFT i JONSEREDŻurawie leśne mogą występować zarówno jako urządzenia montowane na samochodach ciężarowych i przyczepach, jak i jako wyposażenie specjalistycznych pojazdów przeznaczonych do prac w lesie. Spotyka się również maszyny tego typu montowane na stałe do podłoża (żurawie stacjonarne).

Zbliżonymi urządzeniami do żurawi leśnych są żurawie recyklingowe zwane powszechnie żurawiami bądź dźwigami do złomu. Jak sama nazwa wskazuje są to urządzenia montowane na samochodach do zbiórki i transportu surowców wtórnych, w szczególności złomu.

W obu tych zastosowaniach żurawie przemysłowe rodziny HIAB, to jest LOGLIFT i JONSERED należą do najczęściej stosowanych. Żurawie te zyskały sobie renomę maszyn wytrzymałych oraz sprawnie i szybko działających. Dlatego też wiele firm surowcowych wybiera właśnie produkty tych marek.

Żurawie (popularnie: dźwigi HDS) grupy HIAB, w zależności od zastosowania, występują pod kilkoma markami. Są to: HIAB (żurawie ogólnego stosowania), LOGLIFT (żurawie leśne, czyli do drewna) oraz JONSERED (żurawie recyklingowe i przemysłowe). Obok tego HIAB jest dostawcą innego rodzaju urządzeń dźwignicowych (Multilift czy Moffett), które jednak nie są żurawiami, a hakowcami, bramowcami czy wózkami przewoźnymi.

naprawa żurawi HDS LOGLIFT i JONSEREDŻurawie montowane na samochodach ciężarowych to rozwiązanie od dłuższego czasu szeroko stosowane na świecie. Również w Polsce w ciągu ostatnich lat obserwujemy dynamiczny wzrost popularności żurawi potocznie zwanych HDS. Niewątpliwie wśród czołowych marek obecnych w Polsce należy wymienić markę HIAB.

Głównym argumentem przemawiającym za wyborem żurawia tego producenta – obok niewątpliwej renomy marki – jest szeroka gama produktów, umożliwiająca dobór rozwiązania ściśle odpowiadającego potrzebom konkretnej działalności. Warunek ten może jednak być spełniony przy założeniu, że decydujemy się na zakup urządzenia nowego.

Jednakże większość żurawi używanych w Polsce pochodzi z „drugiej ręki”. I właśnie te żurawie powinny być w pierwszej kolejności otoczone staranną opieką zarówno ze strony operatora/właściciela, jak i zespołu serwisowego.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.