Strona Główna » PALFINGER

Serwis HDS Palfinger

Serwis i remonty żurawi oraz dźwigów austriackiej marki Palfinger.

naprawa żurawi HDS PalfingerPełna obsługa maszyn Palfingera. Nasza oferta obejmuje m.in.:

remonty i naprawy główne maszyn tej marki, naprawy układu hydraulicznego, elektrycznego oraz elektronicznego, regenerację a także wymianę rozdzielaczy hydraulicznych, usuwanie luzów oraz wycieków, wymianę podzespołów, montaż osprzętu (haki, łyżki, chwytaki, wiertnice, rotatory itp.).

Jesteśmy również dostawcą części zamiennych oraz filtrów do urządzeń Palfinger. Prześlij zapytanie dotyczące części zamiennej, której poszukujesz (podając model i numer seryjny swojego żurawia), a nasza firma przygotuje atrakcyjną ofertę.

Palfinger Polska

Urządzenia marki Palfinger to coraz częściej spotykane maszyny na polskim rynku. Choć dominują na nim egzemplarze używane,  to jednak coraz więcej klientów decyduje się na zakup nowych żurawi tej marki. Wśród najczęściej wybieranych przez polskich klientów warto wymienić m.in. żurawie recyklingowe i leśne serii EPSILON oraz mniejsze i średnie modele serii PK.

serwis żurawi HDS PalfingerPalfinger to działający od 1932 r. producent urządzeń dźwignicowych mający główna siedzibę w Austrii. Z biegiem lat przedsiębiorstwo dynamicznie się rozwijało i obecnie działa nie tylko w Europie, ale także w Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji. Palfinger eksportuje swój sprzęt do ponad 130 krajów na całym świecie i ciągle rozwija swą sieć sprzedaży o kolejne.

Grupa Palfinger produkuje różnorodny sprzęt do podnoszenia, ładowania i przewożenia. W swojej ofercie posiada 150 modeli ramion dźwignicowych w Polsce popularnie zwanych HDS, czyli żurawiami montowanych na samochodach ciężarowych. Dźwigi te – o różnych rozmiarach i mocach – przeznaczone  są dla przemysłu, robót leśnych, przenoszenia i załadunku kontenerów itp.

W ostatnich latach oferta została rozszerzona o hakowce i bramowce, przewoźne wózki widłowe, burty załadunkowe oraz podnośniki koszowe. Asortyment uzupełniony jest pojazdami szynowymi, maszynami rolniczymi i pojazdami przeznaczonymi do inspekcji mostów. Wszystkie te urządzenia operują w oparciu o nowoczesne technologie hydrauliczne. Jak deklarują przedstawiciele firmy, dla utrzymania swojej pozycji na rynku Palfinger stale inwestuje 2 proc. swoich przychodów w rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych.

Remonty i naprawy żurawi i marek grupy Palfinger.

HDS Serwis przeprowadza zarówno kompleksowe remonty żurawi i dźwigów samochodowych HDS marki Palfinger, jak i zajmuje się naprawą, regeneracją i wymianą wszystkich elementów i części stosowanych w urządzeniach marek produkowanych przez Palfinger. Wykonujemy także niezbędne przeglądy okresowe maszyn. Mamy w tej dziedzinie bogate dziesięcioletnie doświadczenie.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.