Strona Główna » Próżniowy robot montażowy

Próżniowy robot montażowy Befard 

 

Próżniowy robot montażowy został zaprojektowany na potrzeby bezpiecznego oraz łatwego montażu szyb, okien, blach oraz wszelkich powierzchni gładkich.

robot montazowy befard

Innowacyjna technologia napędzana elektrycznie, charakteryzująca się doskonałą zwrotnością. Regulowane ramię dźwigowe oraz mechanizm składania pozwalają na bezproblemowe regulowanie przyssawki. Doskonałe rozwiązanie zarówno podczas załadunku, jak i rozładunku wszelkiego rodzaju komponentów gładkich.

Robot montażowy Befard to najbardziej uniwersalne narzędzie do montażu przeszkleń na rynku polskim i europejskim.

 

W stopniu znaczących skraca czas wykonywanej pracy podnosząc jednocześnie jej jakość.

Elektryczne zasilanie zyskuje ogromną aprobatę w gronie użytkowników ceniących sobie zarówno jakość wykonywanej pracy jak i przyjazny wpływ dla otoczenia. 

 

 

 

 
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.