Strona Główna » Przyssawki próżniowe

Przyssawka próżniowa Befard

 

Chwytak próżniowy to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające dokonywanie wszelkich czynności związanych z chwytaniem powierzchni gładkich.

 

chwytak próżniowy do powierzchni gładkich Służy on do załadunku, rozładunku oraz przenoszenia szkła, przeszleń, blatów, blach oraz wszelkich powierzchni gładkich. Najlepszej klasy materiały pozwalają na bezpieczne uchwycenie detalu, utezymanie do podczas tranpostu i zwolnienie w miejscu docelowym.

 

 

 

Zwiększają jakość przysysania umożliwiając tym samym wzrost jakości chwytania w dziedzinie automatyzacji.

 

maszyna do montażu powierzchni gładkich BefardJest niezastąpiony przy montażu tego typu komponentów. Znacząco skraca czas pracy zwiększając tym samym bezpieczeństwo pracowników pracujacych przy komponentach o sporej powierzchni.

 

 
 
 
 
 
Żadna część jak i całość treści zawartych na www.geneus.pl nie może być powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez powyzszej zgody stanowi naruszenie prawa i jest zabronione pod groźbą kary oraz może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.