Strona Główna » V-KRAN

Serwis żurawi V-KRAN

Remonty i serwis żurawi leśnych i recyklingowych oraz przemysłowych szwedzkiej marki V-Kran. Pełna obsługa serwisowa – remonty kapitalne, naprawa i wymiana hydrauliki, regneracja ramion, kolumn i obrotów, naprawa i wymiana rodzielaczy i innych podzespołów układu hydraulicznego oraz wiele innych.naprawa żurawi i dźwigów VKran

Zajmujemy się także rejestracją oraz dozorem technicznym UDT wszystkich typów żurawi do drewna oraz przemysłowych, w tym stacjonarnych.

Dostarczamy również wiele części zamiennych do zurawi V-Kran.

  • Filtry do V-Kran
  • Części hydrauliczne do V-Kran
  • Rozdzielacze do HDS V-Kran
  • Zawory i zamki hydrauliczne
  • Przetworniki, elektrozawory
  • Cewki i inne części

V-Kran to nowatorskie, a zarazem solidne szwedzkie żurawie HDS. Stosuje się je do załadunku i transportu drewna, wiórów, odpadów, a także jako urządzenia pracujące w recyklingu. V-Krane jest jednym z najprostszych, ale przy tym najlepszych pod względem użytkowym żurawi tego typu na rynku europejskim.

V-Kran Polska

Maszyny V-Kran są szczególnie rozpowszechnione w krajach skandynawskich, jednakże i w  Polsce zdobywają sobie coraz szersze grono zwolenników. W naszym kraju użytkowane są głownie jako tzw. dźwigi leśne, czyli urządzenia montowane na samochodach ciężarowych lub przyczepach, stosowane do załadunku i wywozu surowca z lasów.

Choć Polska nie należy do największych rynków zbytu maszyn V-Kran, żurawi tej marki spotyka się w Polsce coraz więcej.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.