Strona Główna » PALFINGER » Filtry do HDS Palfinger

Filtry hydrauliczne Palfinger

Oferujemy filtry hydrauliczne do wszystkich modeli dźwigów i żurawi marki Palfinger, a także do innych produktów grupy Palfinger:

 • Palfinger Epsilon filtry – żurawie leśne i złomowe
 • Palfinger Palfit filtry – bramowce i hakowce
 • Palfinger BISON filtry – podnośniki koszowe
 • Palfinger Crayler  filtry – wózki podwieszane
 • Palfinger Palgate filtry – burty załadowcze

filtry do żurawi i dźwigów HDS Palfinger       Filtry do maszyn Palfinger dostarczamy przesyłkami kurierskimi do klientów z całej Polski. Krótkie terminy realizacji. Większość filtrów dostępna od ręki – dziś zamawiasz, jutro montujesz do swojego urządzenia.

Palfinger do drugi co do wielkości na świecie dostawca żurawi załadowczych i przeładunkowych. Firma oferuje szeroką gamę urządzeń – od najmniejszych montowanych na samochody dostawcze, po ciężkie urządzenia mobilne i stacjonarne.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.