Strona Główna » PALFINGER » Rozdzielacz hydrauliczny do HDS...

Rodzielacze do Palfinger

Rodzielacze hydrauliczne do żurawi Palfingera oraz leśnych i recyklingowych żurawi i dźwigów EPSILON-Palfinger.

Palfinger i EPSILON – rozdzielacz hydrauliczny do HDSOferujemy zarówno fabrycznie nowe rodzielacze, a także urządzenia używane. Zajmujemy się również profesjonalną regeneracją rozdzielaczy z urządzeń podnośnikowych i załadowczych.

W stałej sprzedaży również części zamienne do rodzielaczych – zawory, mocownia rączek, rączki, gałki, joysticki, uszczelnienia i wieleinnych.

Palfinger rozdzielacze

Urządzenia marki Palfinger to jedne z najczęściej obsługiwanych przez naszą firmę maszyn. Są to żurawie hydrauliczne oznaczone symbolem PC, PK lub żurawie z grupy EPSILON. Żurawie PK stanowią największą grupę spośród produktów oferowanych przez grupę Palfinger. Żurawie tego typu montowane na pojazdach ciężarowych mogą służyć do rozładunku, przenoszenia i załadunku różnego rodzaju ładunków. W zależności od rodzaju umocowanego na końcu ramienia wysięgnika haka, zawiesia lub chwytaka, żuraw Palfinger serii PK może pracować z kontenerami, maszynami, elementami konstrukcji i paletami materiałów budowlanych, balami drewnianymi, a nawet kruszywami o zróżnicowanej gramaturze.

rozdzielacz hydrauliczny do HDS Palfinger i EPSILONModele żurawi Palfinger PK mają oznaczenia liczbowe, m.in. 7000, 12000, 13000, 18500, 21000, 27000 uzależnione od parametrów technicznych. Podstawową wartością opisującą żuraw są tonometry, czyli zakres momentów udźwigu ramienia przy różnym stopniu jego wysunięcia.

Urządzenia hydrauliczne różnią się także wagą, konstrukcją ramienia – przegubową  lub teleskopową – a także rozmiarami kolumny, która często zredukowana jest do obrotowej podstawy. Koncern Palfinger od lat proponuje szeroki wybór wariantów w zakresie dźwigów hydraulicznych.

Serwis żurawi HDS – tego rodzaju sprzęt pracuje zwykle w ciężkich warunkach środowiska i poddawany jest dużym obciążeniom. Stąd niezbędna jest jego bieżąca konserwacja, a także okresowe naprawy. HDS Serwis zapewnia: naprawy, montaż i konserwację wszystkich modeli żurawi Palfinger.Zajmuje się również montażem różnego rodzaju urządzeń hydraulicznych na platformach jezdnych.

Często spotykane modele Palfinger serii PK to m.in.:

PK 7000, PK 12000, PK 13000, PK 16000, PK 18500, PK 21000, PK 27000, PK 32080, PK 44002

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.