Strona Główna » PALFINGER » Wózki Crayler Palfinger

Serwis i naprawy wózków CRAYLER

Pełna obsługa techniczna, serwisowa i prawna (badania UDT) wózków podwieszanych i przewoźnych marki CRAYLER Palfinger.

Wózki przewoźne to rodzaj wózków widłowych podwieszanych samochodów ciężarowych. Maszyny tego typu służą do załadunku i rozładunku przewożonych towarów.

Wózki widłowe Palfinger

Wózki przewoźne (podwieszane) Crayler – produkowane przez firmę Palfinger –  są wyposażone w maszty różnej wysokości. W przypadku podstawowego modelu – Crayler CR 45 – standardowy masz ma wysokość 122 cali, lecz wózek ten jest również oferowany z masztem 143 calowym.Crayler Palfinger serwis wózków widłowych podwieszanych

Obecnie produkowane przez koncern Palfinger wózki przewoźne Crayler Palfinger to:

CR 45

CR 50

CR 50 Palreach

CR 55

CR 55 4-way

CR 65

HDS-Serwis prowadzi pełny serwis, naprawy i remonty wszystkich modeli wózków przewoźnych.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.