Strona Główna » MKG

Serwis żurawi MKG

Serwis i naprawa wszystkich modeli dźwigów i żurawi MKG typu HDS.

naprawa żurawi HDS MKGRemonty żurawi MKG zamontowanych na samochodach dostawczych, samochodach ciężarowych, przyczepach, platformach kolejowych, jednostkach marynistycznych, a także żurawi pracujących jako urządzenia stacjonarne.

MKG jest obecnym na całym świecie producentem urządzeń typu HDS. Niemiecki producent znany jest przede wszystkim ze swojej innowacyjności i wysokiej jakości produktów.

Żurawie MKG są chętnie stosowane przez firmy z całego świata, cieszą się bardzo dobrą reputacją wśród użytkowników. Od producentów masowych MKG odróżnia fakt, iż dla każdego klienta dobierane są indywidualne rozwiązania.

serwis żurawi HDS MKGŻurawie hydrauliczne MKG projektowane i produkowane są od 1969 roku. Sprzęt oferowany przez niemiecką firmę odporny jest na różnego rodzaju ekstremalne warunki dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów.

Dźwigi projektowane są w zgodności ze specyfikacjami i przepisami głównych międzynarodowych norm. Wszystkie produkty spełniają wysokie wymogi bezpieczeństwa.

Żurawie MKG to niezawodne urządzenia dźwigowe, konstruowane w oparciu o najnowsze technologie i bardzo dobry stosunek ciężaru własnego do mocy.

Zapewniamy pełną obsługę serwisową żurawi HDS marki MKG. Oferujemy naprawy układu hydraulicznego, antyprzeciążeniowego, regenerujemy kolumny obrotu i wysuwy, wymieniamy oraz regenerujemy rozdzielacze, zamki, zawory i inne części.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.