Strona Główna » MKG » Rozdzielacze, części do MKG

Rozdzielacz do żurawia MKG

Rozdzielacze hydrauliczne i inne części zamienne do żurawi HDS marki MKG.

rozdzielacze i części zamienne do HDS MKGW sprzedaży m.in. rozdzielacze sekcyjne, rozdzielacze monoblokowe, zamki, zawory, cewki, elektrozawory, przetworniki i wiele innych części.

Prowadzimy również profesjonalny, objęty gwarancjami serwis oraz regeneracje rozdzielaczy oraz siłowników z żurawi i dźwigów MKG, a także wszystkich innych producentów żurawi HDS.

rozdzielacz i części zamienne do HDS MKGMKG to niemiecki producent maszyn załadowczych i dźwigowych. Produkty tej firmy są dość często spotykane na polskim rynku. Najczęściej są to żurawi średniej wielkości montowane na samochodach  ciężarowych.

Marka MKG obecna jest na rynku od blisko pół wieku, a firma jest jednym z większych dostawców żurawi w Niemczech. W naszym kraju użytkowane żurawie MKG to w większości maszyny sprowadzone używane do Polski z Niemiec oraz innych krajów europejskich.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.