Strona Główna » FASSI » Części do FASSI

Części do HDS Fassi

Części zamienne do żurawi i dźwigów renomowanej włoskiej marki Fassi.

części do żurawi, dźwigów HDS FassiW stałej sprzedaży wszystkie części zamienne do żurawi tej marki. W ofercie m.in. filtry, rozdzielacze, zamki, zawory, ślizgi, przetworniki, cewki oraz wiele innych.

Składając zapytanie o części zamienne przygotuje pełne dane dotyczące Twojego żurawia Fassi, w szczególności oznaczenie modelu oraz numer seryjny urządzenia odczytany z tabliczki znamionowej.

Koncern Fassi to europejski producent urządzeń dźwigowych. Firma założona została we Włoszech przez Franco Fassi. Dewizą przedsiębiorstwa jest hasło "Bez kompromisów", co w połączeniu z wysoką jakością podzespołów, dbałością o wysoki standard technologiczny i dynamicznym zarządzaniem pozwoliło na znalezienie się wśród trzech największych na świecie producentów żurawi montowanych na samochodowych ciężarowych, czyli tzw. HDS.

Poszczególne modele żurawi Fassi oznaczone są literami M i F. Każde z nich dostępne jest w kilku wariantach, dzięki czemu łatwo jest wybrać odpowiednie urządzenie dla pracy w transporcie (dźwigi samochodowe ogólnego stosowania), przemyśle (żurawie przemysłowe), przy załadunkach drewna w lesie (żurawie leśne) itp. Oprócz tego Fassi produkuje także dźwigi morskie (montowane na jednostkach pływających), a także modele specjalne: Defence i SE, T, K i AS.

części do żurawi HDS FassiŻurawie firmy Fassi objęte są roczną gwarancją na wszystkie części, a dwuletnią na elementy urządzeń hydraulicznych. W niektórych przypadkach gwarancja trwa nawet trzy lata. Zabezpieczenie obejmuje wszystkie uszkodzenia powstałe w trakcie produkcji, jak i wady ujawnione w trakcie eksploatacji.

Naprawa maszyn Fassi: żurawie HDS, dźwigi leśne, do drewna, przemysłowe.

HDS Serwis to serwis, remonty, naprawy żurawi i dźwigów samochodowych Fassi. Regularnie podejmujemy się serwisu i konserwacji urządzeń oferowanych przez firmę Fassi. Zajmujemy się remontami mechaniki i hydrauliki żurawi i innych urządzeń dźwigowych od ponad dziesięciu lat. Nasze doświadczenie pozwala nam na podejmowanie się nawet najbardziej skomplikowanych napraw i remontów. Na nasze usługi wystawiamy pisemne gwarancje.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.