Strona Główna » FASSI

Serwis HDS Fassi

Serwis i remonty żurawi oraz dźwigów włoskiej marki Fassi, jednego z największych na świecie producentów żurawi hydraulicznych.

naprawa żurawi HDS FassinIEZALEŻNY erwis urządzeń Fassi. Pełna obsługa posprzedażowa – naprawy pogwarancyjne, remonty kapitalne, naprawa elektroniki.

Jeżeli masz jakiekolwiek problemy techniczne z żurawiem Fassi lub poszukujesz konserwatora urządzeń tej marki, zgłoś się do naszej firmy. Na pewno pomożemy.

Dla zagwarantowania sprawnego działania każdego HDS-u konieczne jest regularne serwisowanie i konserwacja siłowników hydraulicznych, a także innych elementów standardowo narażonych na zużycie. Wszystkie czynności związane z konserwacją dźwigów samochodowych wykonują serwisanci i mechanicy grupy HDS Serwis. W naszej ofercie znajdują się także usługi naprawy i regeneracji.

HDS Serwis gwarantuje: serwis dźwigów samochodowych typu HDS marki Fassi, naprawy żurawi leśnych (do drewna), rozładunkowych/przeładunkowych i przemysłowych (np. złomowych).

serwis żurawi HDS FassiŻurawie produkowane przez firmę Fassi to w zdecydowanej większości urządzenia przeznaczone do montażu na samochodach ciężarowych. Mogą one służyć do przemieszczania ładunków o bardzo zróżnicowanych formach i gabarytach.

Żurawie HDS tego typu można używać do przenoszenia m.in. złomu, bali drewnianych, palet z materiałami budowlanymi i kruszyw. Żurawie wybiera się do konkretnych zadań według ich mocy i wysięgu wyrażonych w tonometrach, współczynniku określającym zakres momentów udźwigu ramienia. Drugim ważnym czynnikiem jest odpowiedni dobór elementu odpowiadającego bezpośredni za mocowanie przeładowywanych materiałów (towarów/przedmiotów) .

Samochodowe dźwigi hydrauliczne pracują w ciężkich warunkach środowiska przy dużych obciążeniach materiałowych. Mimo to firma Fassi generalnie proponuje trzy rodzaje gwarancji na produkowany przez siebie sprzęt. Roczną gwarancja dotyczy wszystkich części żurawi, dwuletnią obejmuje elementy siłowników hydraulicznych. Trzyletnią gwarancję firma Fassi oferuje dla maszyn zaopatrzonych w hak. Gwarancja obejmuje wszystkie uszkodzenia powstałe w z winy producenta oraz wady ujawnione w trakcie eksploatacji.

żurawie HDS Fassi naprawa Bez względu na korzystne warunki oferowane przez producenta konieczne jest bieżące serwisowanie hydraulicznych urządzeń dźwignicowych. Zaleca się m.in. regularne wykonywanie przeglądów siłowników hydraulicznych. Dzięki temu użytkownik zapewnia sobie optymalizację nakładów związanych z eksploatacją żurawia.

Naprawy i konserwacja HDS – dźwigów samochodowych, leśnych i przemysłowych.

Oprócz konserwacji i remontów firma HDS Serwis wykonuje naprawy części do żurawi samochodowych firmy Fassi i innych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi w pełni zaspokajały potrzeby naszych klientów. W tym celu udzielamy pisemnych gwarancji na świadczone przez nas usługi.

Serwis Fassi – naprawa, remonty i serwisy żurawi Fassi.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.