Strona Główna » FASSI » Filtry FASSI

FASSI filtry

Filtry hydrauliczne do wszystkich typów żurawi i dźwigów samochodowych marki Fassi.

Wszystkie części zamienne do Fassi dostępne w naszej ofercie.filtry do żurawi i dźwigów HDS Fassi

Większość modeli filtrów do żurawi Fassi dostępna od ręki z naszego magazynu. Jeżeli filtr dostępny jest na naszym magazynie, pracujemy w trybie „dziś zamawiasz, jutro montujesz”. Przesyłki kurierskie DHL gwarantują szybką i pewną dostawę zamówionych filtrów i innych części.

W naszej ofercie znaleźć można zarówno filtry do najmniejszych żurawi Fassi, jak i do ciężkich urządzeń tej marki montowanych na największych samochodach ciężarowych.

Filtry do żurawi Fassi

Urządzenia dźwignicowe oferowane przez firmę Fassi to przede wszystkim żurawie montowane na samochodach ciężarowych i dostawczych. Popularnym określeniem dla tego rodzaju maszyn jest nazwa HDS.

filtry do żurawia i dźwigu HDS FassiFassi dzieli swoje produkty (żurawie hydrauliczne) na cztery rodzaje: żurawie typu "light-duty", "medium-duty", "heavy-duty" oraz "special". Te ostatnie przeznaczone są do wyjątkowych zadań np. konstruowania mostów czy przeładunku statków. Modele standardowe, w zależności od posiadanego haka, chwytaka lub zawiesia  mogą pracować w przemyśle, robotach leśnych, drogowych czy budowlanych.

Podstawowym elementem dźwignicy jest siłownik hydrauliczny pozwalający na pracę wychylnego wysięgnika. Zaletą zastosowania w dźwigu technologii hydraulicznej jest jej wydajność i łatwość sterowania. Dzięki temu HDS-y, takie jak np. Fassi F 240 czy F 110 mogą łatwo i precyzyjnie rozładowywać pojazdy, złom, bale drewniane, materiały budowlane, a nawet kruszywa.

HDS Serwis zajmuje się montażem, konserwacją i naprawą urządzeń hydraulicznych marki Fassi od ponad dziesięciu lat. Oferujemy także remonty i bieżący serwis maszyn takich jak  hakowce i bramowce.

Samochodowe dźwigi rozładunkowe Fassi – montaż, naprawa, konserwacja.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.