Strona Główna » Maszyny leśne - serwis, naprawa,...

Naprawa żurawi leśnych

Remonty, naprawy i serwis urządzeń do prac leśnych – żurawi, ładowaczy, forwarderów, haresterów i skiderów, klembanków oraz  innych maszyn do pracy w lesie (m.in. do zrywki drewna). Pełna obsługa serwisowa i naprawcza żurawi leśnych HDS oraz silników z maszyn specjalistycznych.

naprawa żurawi, dźwigów leśnych i maszyn do drewnaSerwis wszystkich typów żurawi i urządzeń leśnych produkcji skandynawskiej – fińskiej, szwedzkiej, duńskiej i norweskiej. Obsługujemy zarówno urządzenia objęte przepisami UDT, jak i inne urządzenia do prac leśnych.

Pełna obsługa serwisowa i remontowa maszyn do zrywki i trasportu drewna.

W ofercie m.in.:

  • Remonty i serwis żurawi, dźwigów dźwigów leśnych i innych urządzeń załadowczych do prac w lesie
  • naprawa żurawi, dźwigów leśnychRemonty i naprawy silników urządzeń leśnych silników (silniki Kubota, Yanmar, Mitsubishi, Isuzu, Perkins, Cummins, CAT Caterpillar i inne). Większość części zamiennych do silników spalinowych maszyn leśnych dostępna od ręki z naszego magazynu.
  • Regeneracja i naprawa hydraulik dźwigów leśnych i żurawi do drewna.
  • Naprawa układów elektrycznych oraz elektronicznych maszyn leśnych.
  • Dostawa filtrów i części zamiennych (rodzielacze, zawory,elektrozawory, przetworniki, cewki, przewody, siłowniki, tłoczyska i tłoki i wiele innych).
  • Dostawa osprzętu eksploatacyjnego takiego jak haki, chwytaki, łyżki, czerpaki, rotatory oraz wiele innych.

Naprawa forwarderów

serwis żurawi, dźwigów leśnych i maszyn do drewnaNaprawa forwarderów oraz żurawi do załadunku drewna.

Obsługujemy m.in. takie marki jak HIAB Loglift, i HIAB Jonsered, Timberjack, EPSILON Palfinger, John Deere, Kesla, Cranab, V-Kran, FTG, Penz, LIV, Essel, Jenz, Wolf, Valmet  i wiele innych.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.