Strona Główna » Naprawa urządzeń hakowych, hakowców

Serwis hakowców

Serwis i naprawy hakowców, urządzeń hakowych oraz załadowczych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Dysponujemy szeroką wiedzą oraz rozległą praktyką w obsłudze urządzeń załadowczych i pojazdów samozaładowczych.

naprawa urządzeń hakowychSerwisujemy, konserwujemy oraz remontujemy urządzenia takich producentów, jak m.in.: Meiller, Skibicki HKS, Hueffermann, Hyva, Palfift, Multilift, Atlas, Palfinger, Fassi, HIAB, HMF, Effer, Schmidt,  Georg, VDL  i wiele innych. Posiadamy także mobilny serwis.

Urządzenia hakowe montuje się na wielu typach podwoziach samochodów ciężarowych. I dostawczych. Charakteryzują się one wielką wytrzymałością i bardzo dobrymi  walorami użytkowymi. Są zróżnicowane ze względu na moc załadunkową. Ich siła opiera się na stabilnej hydraulice.

Naprawa urządzeń hakowych

Zakres usług oferowanych przez naszą firmę jest niezwykle szeroki: regenerujemy i oferujemy wymiany rozdzielaczy, regenerujemy siłowniki, naprawiamy uszkodzenia mechaniczne, likwidujemy luzy, uszczelniamy siłowniki, naprawimy wysuwy, montujemy ślizgi, przygotowujemy pełne dokumentacje UDT oraz przeprowadzamy wiele innych czynności.

Serwis hakowcówJesteśmy w stanie Państwu zaoferować także wiele części zamiennych do żurawi HDS, hakowców, bramowców oraz innego typu urządzeń załadowczych. W razie zapotrzebowania prosimy o kontakt z naszym działem serwisowym lub sprzedażowym.

Części wysyłamy na cały kraj za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.