Strona Główna » Naprawa bramowców, serwis maszyn...

Naprawa maszyn komunalnych

Serwis i naprawa bramowców oraz innych urządzeń komunalnych takich jak hakowce i urządzenia hakowe, myjki, zamiatarki, śmieciarki itd.serwis urządzeń i maszyn komunalnych

Naprawiamy całe układy hydrauliczne, w tym: siłowniki, uszczelnienia, pompy hydrauliczne, rozdzielacze, zakuwamy przewody hydrauliczne. Regenerujemy siłowniki, pompy hydrauliczne i rozdzielacze.

Zapewniamy konserwacje maszyn, przeglądy serwisowe oraz odtwarzamy dokumentację dla UDT.

naprawa urządzeń i maszyn komunalnychProwadzimy również serwis silników przemysłowych marek Kubota, Yanmar, Isuzu, Perkins, Shibaura, Mitsubishi, Cummins, CAT Caterpillar, Deutz, Lister Petter, Lombardini pracujących w maszynach recyklingowych i komunalnych.

Jeżeli prowadzą Państwo naprawy na własną rękę, chętnie dobierzemy części zamienne do maszyn. Oferowane przez nas części pochodzą tylko od najlepszych producentów.

Naprawa maszyn komunalnychBogate doświadczenie w serwisowaniu i naprawach oraz sumienność i profesjonalizm, sprawiają że jesteśmy jednym z bardziej rozpoznawalnych serwisów w Polsce.

Serwis bramowców

Bramowce są urządzeniami stosowanymi głównie przez przedsiębiorstwa komunalne. Ich największa zaleta to ładowanie pojemnika na samochód w stałej pozycji poziomej, co uniemożliwia wysypywanie się zawartości konteneru oraz umożliwia bezproblemowy transport materiałów sypkich i płynnych.

Serwis bramowcówTak zwana brama składa się z dwóch ramion osadzonych na teleskopowych siłownikach, co umożliwia załadunek wyższych kontenerów z większej odległości lub ładowanie kontenerów znajdujących się poniżej poziomu „0”.

Zajmujemy się również podobnie działającymi urządzeniami - hakowcami oraz śmieciarkami, zamiatarkami i myjkami. Przykładowymi producentami tych urządzeń są takie marki jak Palift czy też Faun. W ofercie również pełna obsługa serwisowa pojazdów Mercedes UNIMOG, raz z osprzętem roboczym (pługi, kosiarki, HDS, urządzenia specjalistyczne itp.).Naprawa bramowców

W sprawie serwisowania swojego bramowca lub innej maszyny komunalnej oraz zakupu części prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Gwarancje pismene na wykonywane usługi. Możliwość zawierania stałych umów serwisowych i koserwacyjnych.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.