Strona Główna » Baterie, akumulatory do pilotów...

Baterie do pilotów żurawi

W naszej ofercie znajdą Państwo baterie do pilotów zdalnego sterowania do żurawi HDS i dźwigów samochodowych. Baterie od najlepszych producentów w najlepszych cenach w Polsce.Bateria Akumulator Hiab Olsbergs

Oferujemy baterie do sterowań marek: Olsbergs, HBC, Hetronic, Scanreco oraz wielu innych. Baterie sprzedawane w naszej firmie do konkretnych modeli pilotów. Dysponujemy bateriami do żurawi takich marek jak: Fassi, Hiab, Palfinger, Epsilon, Atlas, Effer, Loglift, HMF oraz wielu innych.

Akumulatory do sterowania dźwigu

W ciągłej sprzedaży m.in. popularne akumulatory do sterowań Scanreco RC400 - napięcie 7,2 V.

Bateria do pilota Palfinger FassiOferujemy również wszystkie części do żurawi HDS. Dostępne również rozdzielacze, zamki, zawory, węże, siłowniki, sekcje, a także różnego rodzaju podzespoły hydrauliczne i mechaniczne.

Oferujemy również serwis i naprawy dźwigów HDS wszystkich marek.Bateria pilota Scanreco akumulator

Aby złożyć zapytanie bądź zamówić akumulator bądź inne części do sterowania radiowego swojego żurawia prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Baterie do pilotów hds akumulatory

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.