Strona Główna » Haki do żurawia, dźwigu

Haki do żurawi

haki do żurawi i dźwigów HDSOferujemy wszystkie rodzaje haków do żurawi. W sprzedaży haki pod rotator, haki obrotowe, haki bezpieczne (stosowane głównie w maszynach komunalnych oraz recyklingowych). W naszej ofercie znajdą Państwo haki zarówno do mniejszych żurawi, jak i tych większych z udźwigiem 6, 8, 10 i 12 ton.

haki do dźwigów i żurawi HDSWybrane modele żurawi obsługiwane przez naszą firmę: HIAB, Loglift, Jonsered, Palfinger, Epsilon, Atlas, Terex-Atlas, Fassi, HMF, PM, V-Kran, Penz, Effer i in.

Jesteśmy w stanie zaproponować także wiele innego rodzaju osprzętu do dźwigów HDS. Wśród innych produktów oferujemy także: łyżki, czerpaki, chwytaki, a także wiele pozostałych części.

W trosce o zadowolenie klientów stosujemy tylko produkty najwyższej jakości. Wystawiamy pisemne gwarancje na oferowany towar oraz wykonane remonty.

haki do dźwigów oraz żurawi HDSJesteśmy także firmą oferującą serwis wszystkich rodzajów żurawi. Posiadamy mobilny warsztat gotowy przyjechać na każde Państwa zlecenie. W razie jakichkolwiek zapytań proszę o kontakt z naszym działem serwisowym.

W sprzedaży również rotatory do żurawi HDS. Oferowane rotatory to zarówno modele najmniejsze (udźwig max. ok. 1 tony), jak i cieżkie modele do zastosowań leśnych i recyklingowych.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.