Strona Główna » BG LIFT

Serwis żurawi BGLift

Remonty i serwis wszystkich typów mini żurawi i dźwigów włoskiej marki BGLift. Naprawy układu hydraulicznego, mechanicznego, elektronicznego. Remonty po uszkodzeniach mechanicznych, regeneracja zużytych elementów. BG Lift części zamienne i naprawy warsztatowe.

Serwis BGLIFT Polska

BG-Lift serwis żurawi

Masz problem z wyciekami z kolumny lub z węży hydraulicznych w swoim BG Lifcie lub urządzenie nie pracuje prawidłowo? Skontaktuj się z nami. 

Serwis pogwarancyjny wszystkich typów urządzeń BGLift takich jak BG-Lift M250, BG-Lift M060 oraz BG-Lift M400, BG-Lift CWE 315 i inne.

BG Lift Serwis ŚląskNajczęstsze usterki żurawi BG Lift, którymi się zajmujemy to wycieki, nieprawidłowe wysuwanie się lub uszkodzenie wysuwu, błędy układu elektronicznego lub uszkodzenie modułu sterującego urządzeniem, a także problemy ze sterowaniem radiowym.

Remonty i serwis żurawi szklarskich i miniżurawi, jak również chwytaków próżniowych do montażu szkła, płyt warstowych i fasad. Serwis pogwarancyjny i części zamienne do wszelkic rodzajów włoskich i innych urządzeń dźwigowych.

Zajmujamy się również wymianą sterowanań radiowych na nowe. Nielzależnie od tego jakiej pompcy technicznej z maszynami marki BG Lift potrzebujesz, skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.


copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.