Strona Główna » HOEFLON

Serwis HOEFLON Polska

Serwis i naprawy miniżurawi holenderskiej marki HOEFLON. Świadczymy usługi w zakresie pogwarancyjnych napraw mini żurawi i dźwigów holenderskiej marki HOEFLON.

Hoeflon Polska Serwis

Urządzenia Hoeflon należą do bardziej trudnych, skomplikowanych na rynku, w szczególności jeżeli chodzi o ich układ elektroniczny, który jest bardzo rozbudowany, więc wymaga stałej opieki serwisowej.

Zajmujemy się nie tylko naprawami bieżącymi, ale także remontami powypadkowymi żurawi HOEFLON oraz podobnych.

Pełen zakres usług, w tym przeglądy konserwacyjne i UDT urządzeń dźwigowych.

HOEFLON to producent urządzeń dźwigowych z Holandii, obecny na rynku od kilku lat.  Żurawie Hoeflon pracują nie tylko  w firmach szklarskich, ale – w szczególności w Europie Zachodniej – pracują jako urządzenia do budowy fasad.

Masz problem ze swoją HOEFLON? Skontaktuj się z nami

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.


copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.