Strona Główna » HYVA i KENNIS

Serwis żurawi Hyva

Serwis i naprawy żurawi i dźwigów HDS chińskiej marki HYVA oraz włoskich marek Kennis, Cormach, Marchesi, Heila i wielu innych.

naprawa żurawi i dźwigów HDS HYVA i KennisProfesjonalne naprawy i remonty objęte gwarancjami poświadczanymi pisemnymi certyfikatami.  Pełna obsługa maszyn podnośnikowych i załadowczych, także tych, które nie zostały zakupione w Polsce jako nowe.

Remonty kapitalne, naprawy hydrauliki, elektryki i elektroniki, a także przeglądy konserwacyjne i UDT maszyn.

Hyva jest światowym dostawcą komponentów mobilnej hydrauliki siłowej, a także żurawi typu HDS przeznaczonych do montażu na samochodach użytkowych i specjalnych.

Serwis żurawi i dźwigów HDS HYVA i KennisObecna na rynku od ponad trzech dekad firma Hyva ma swoją główną siedzibę w Holandii. Swoje produkty dystrybuuje do większości krajów świata. Obecnie sprzęt sygnowany logiem Hyva produkowany jest m.in. we Włoszech, Brazyli, Chinach, Indiach i Holandii.

Pełna obsługa serwisowa i techniczna żurawi Hyva - naprawy, remonty, przeglądy okresowe.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.