Strona Główna » COPMA

Serwis żurawi COPMA

Żurawie samochodowe COPMA – serwis oraz remonty, a także części zamienne i UDT.Serwis żurawi COPMA

Zajmujemy się serwisem i naprawami głównymi maszyn załadowczych oraz przeładunkowych montowanych na samochodach dostawczych i ciężarowych.

Kompleksowa obsługa serwisowa żurawi włoskiej marki COPMA. Remont główne maszyn, regeneracja i naprawa obrotnic, regeneracja i naprawa układów i podzespołów hydraulicznych oraz elektrycznych oraz elektronicznych.

Naprawa żurawi COPMACOPMA to marka obecna na rynku od ponad 40 lat. COPMA jest dostawcą rozwiązań z zakresu hydrauliki siłowej, w szczególności urządzeń dźwigowych.

Szeroka oferta oraz atrakcyjne warunki sprzedaży sprawiają, że żurawie COPMA z powodzeniem dystrybuowane są w coraz większej liczbie krajów.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.