Strona Główna » MAEDA

Serwis MAEDA Polska

Serwis i naprawy miniżurawi japońskiej marki MAEDA. Świadczymy usługi w zakresie pogwarancyjnych napraw mini żurawi i dźwigów japońskiej marki MAEDA.

Serwis MAEDA PolskaZajmujemy się nie tylko naprawami bieżącymi, ale także remontami powypadkowymi żurawi MAEDA oraz podobnych.

MAEDA serwis, części zamienne, remonty

Pełen zakres usług, w tym przeglądy konserwacyjne i UDT urządzeń dźwigowych.

MAEDA to japoński producent urządzeń dźwigowych, obecny na rynku od wielu dekad. Popularny szczególnie w USA, Azji i UK, ale użytkowany również w takich krajach jak Polska.

Naprawa dźwigów Maeda

Mimo tego, że urządzenia tej marki nie należą już do najbardziej innowacyjnych i funkcjonalnych, to wyróżniania się solidną konstrukcją oraz sprawnym działaniem.

Sprawdzają się nie tylko  w firmach szklarskich, ale – w szczególności w Europie Zachodniej, USA i Japoni – pracują jako minidźwigi budowlane.

Masz problem ze swoją MAEDA? Skontaktuj się z nami.

Serwis Maeda Polska

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.


copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.