Strona Główna » PM

Serwis żurawi i dźwigów PM

Serwis i remonty żurawi i dźwigów HDS włoskiej marki PM. Pełna gama usług serwisowych i naprawczych. Opieka konserwatorska, przeglądy UDT, Remonty kapitalne, naprawy hydrauliki i inne.Serwis żurawi i dźwigów PM

Dysponujemy również serwisem mobilnym, który może dojechać do maszyn stojących w całej Polsce.

Naprawa dźwigów HDS PM

Wszystkie typy żurawi PM wymagają stałej opieki serwisowej oraz regularnych napraw. Należy pamiętać, aby w szczególności nie bagatelizować luzów oraz wycieków, może to zagrażać zdrowiu lub życiu osób przebywających w pobliżu żurawia oraz doprowadzić do bardzo poważnego uszkodzenia maszyny, którego usunięcie będzie kosztowne.

Wsparcie techniczne oferowane przez HDS-Serwis obejmuje kompleksową opiekę nad maszyną, konserwację, wykonywanie bieżących napraw oraz kapitalnych remontów.

Naprawa żurawi i dźwigów PMPM to europejska marka żurawi hydraulicznych produkowanych przez firmę PM Group S.p.A. (do połowy 2006 r. jako Autogru PM S.p.A.). Firma została założona w Modenie (północne Włochy) w 1959 r. Jest tym samym najstarszym na Półwyspie Apenińskim producentem żurawi rozładunkowych typu HDS.

Nazwa PM to skrót od pierwotnej nazwy firmy: „Precisione Meccanica”. Od czasu swojej restrukturyzacji w latach 70. firma PM rozwinęła się na tyle, aby stać się dostawcą seryjnie produkowanych urządzeń dźwigowych. Obecnie firma produkuje aż 45 różnych serii urządzeń, które pozwalają uzyskać 350 różnych możliwości konfiguracyjnych.

Od 2002 r. całość udziałów w firmie PM stała się własnością grupy kapitałowej powiązanej z funduszem inwestycyjnym BS Private Equity. Od tego momentu rozwinięta została formula działania koncernu, które rozpoczął zacieśniać współpracę z firmami oferujących produkty mogące stanowić uzupełnienie tradycyjnej oferty PM. Ten cel przyświecał działaniom, które doprowadziły do przejęcia firmy OIL&STEEL S.p.A., a w 2005 r. Pilosio S.p.A. - dużego producenta produktów z branży konstrukcyjnej wspomagającej budownictwo (produkty Pilosio to m.in. szalunki i rusztowania).

Żurawie HDS PM

Żurawie rozładunkowe (hydrauliczne dźwigi samochodowe, czyli HDSy) marki PM są produkowane w czterech seriach: Classic, Silver, Gold i Platinum. Żurawie marki PM są obecnie eksportowane do ponad 100 krajów na całym świecie. W roku 2006 wyprodukowano blisko 4500 żurawi marki PM.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.