Strona Główna » FERRARI, AMCO VEBA

Serwis żurawi Ferrari

Serwis żurawi samochodowych włoskiej marki Ferrari.  Serwis żurawi HDS AMCO VEBA i FERRARI

Wszystkie czynności serwisowe i naprawcze żurawi i dźwigów Ferrari, a także części zamienne.

Ferrari to włoskie żurawie hydrauliczne, spotykane najczęściej na samochodach dostawczych oraz lekkich samochodach ciężarowych. Jednakże Ferrari jest również dostawcą skomplikowanych, ciężkich żurawi, montowanych na największych pojazdach.

Serwis żurawi Amco Veba

Amco Veba jest jednym z największych włoskich producentów żurawi i lekkich dźwigów samochodowych.

Naprawa żurawi HDS AMCO VEBA i FERRARIFirma Amco Veba jest również bardzo cenionym dostawcą żurawie morskich.

Od ponad 30 lat Amco Veba dostarcza na rynek nowatorskie i  cenione urządzenia załadowcze. Wysoka jakość tych maszyn oraz właściwe strategie marketingowe sprawiły, że maszyny Amco Veba stały się popularne nie tylko we Włoszech, ale także winnych krajach europejskich takich jak Wielka Brytania, Francja, Dania.

Obecnie ok. 85 proc. produkcji fabryk Amco Veba trafia na export. 

Serwis i naprawa żurawi HDS AMCO VEBA i FERRARI

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.