Strona Główna » LIV, Essel

Naprawa HDS Essel i LIV

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem żurawi hydraulicznych marek LIV oraz Essel.Naprawa żurawi HDS Essel i LIV

Naprawiamy i serwisujemy wszystkie typy oraz modele żurawi HDS wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu.

Żurawie przez nas obsługiwane są montowane na samochodach ciężarowych, dostawczych, na naczepach, na platformach kolejowych a także występują jako urządzenia stacjonarne.

Produkty  marek Essel oraz LIV są żurawiami przemysłowymi wykorzystywanymi między innymi do załadunku i rozładunku drewnianych bali, złomu, kontenerów, materiałów sypkich, spaletowanych ładunków, mogą być również wykorzystywane jako urządzenia holownicze.

Serwis żurawi LIV

Serwis żurawi LIV i EsselLIV to dysponująca ponad czterdziestoletnim doświadczeniem firma, wyspecjalizowana w produkcji hydraulicznych żurawi. W ciągu swojego istnienia słoweński producent przekształcił się z małej firmy w znaczącego producenta sprzętu do obsługi tartaków, wysypisk, przetwórni odpadów oraz wielu innych sektorów.

Atutem firmy na rynku jest niewątpliwie duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji dźwigów, jakość produktów oraz materiały używane do ich produkcji. Żurawie LIV dysponują dużym udźwigiem oraz zasięgiem sięgającym 14,8m

Serwis żurawi Essel

Essel jest niedużym a jednak popularnym producentem żurawi HDS. Posiada bogatą i długą tradycje w produkcji żurawi hydraulicznych.

Essel jest słowackim producentem cechującym się dobrą jakością produktu za rozsądną cenę oraz bardzo niskim kosztom utrzymania. Żurawie dysponują udźwigiem od 7 do 15 ton. Oferowane przez Essel modele spełnią wszystkie oczekiwania klientów. Żurawie tej marki przeznaczone są szczególnie dla firm zajmujących się recyklingiem, firm budowlanych oraz wszystkich innych potrzebujących sprzętu do paletyzacji oraz przeładunku różnego rodzaju towarów.

Dla zagwarantowania poprawnej pracy żurawi LIV oraz Essel nasza firma oferuje remonty, serwis oraz UDT dla tych maszyn. Oferujemy remonty kapitalne, wymianę podzespołów hydraulicznych i mechanicznych oraz naprawy układów elektrycznych i elektronicznych.

W naszej ofercie dostępne również wszystkie części zamienne do żurawi HDS marek LIV i Essel.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.