Strona Główna » PESCI

Serwis dźwigów HDS Pesci

Serwis maszyn załadowczych i dźwigowych włoskiej marki PESCI.

Obsługa serwisowa, poszczególne naprawy, a także remonty kapitalne i naprawy główne ramion, wysuwów, kolumn obrotu, podstaw żurawi, układów elektrycznych i elektronicznych, a także układów hydraulicznych.serwis żurawi i dźwigów HDS PESCI

W ofercie m.in.

  • Remonty kapitalne
  • Regeneracje i naprawy rozdzielaczy
  • Naprawa ramion i kolumn obrotu
  • Rejestracja, dozór techniczny i UDT

PESCI swoimi korzeniami sięga jeszcze XIX w., kiedy to we Włoszech powstała firma zajmująca się dostawą na rynek maszyn wspomagających pracę w rolnictwie.

Od końca lat 50. XX w. w ofercie Pesci pojawiły się maszyny budowlane i podnośnikowe działające w oparciu o hydraulikę siłową, a od lat 60. XX w. Pesci rozszerza swoją ofertę o urządzenia dźwigowe, tym samym budując doświadczenie w projektowaniu i produkcji m.in. żurawi samochodowych.

naprawa żurawi i dźwigów HDS PESCIObecnie urządzenia marki Pesci produkowane są w nowoczesnych fabrykach w Castel Bolognese (okolice Rawenny) . W ofercie Pesci znaleźć można zarówno małe żurawie na samochody dostawcze typu IVECO, jak i ciężkie urządzenia przeładowcze.

Pesci oferuje również produkty adresowane do branży leśnej i recyklingowej.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.