Strona Główna » BONFIGLIOLI

Serwis HDS Bonfiglioli

Oferujemy serwis i remonty żurawi HDS włoskiej marki Bonfiglioli.

naprawa żurawi HDS BonfiglioliOferujemy pełna obłsugę serwisową żurawi Bonfiglili, w tym także naprawy rodzielaczy oraz innych elementów układu hydraulicznego, naprawy kolum obrotu i podstaw żurawi, regeneracje wysuwów i siłowników, naprawy sterowań radiowych i konwencjonalnych oraz konserwację i UDT.

Bonfiglioli o jeden z największych europejskich producentów żurawi i urządzeń podnośnikowych przeznaczonych do montażu na samochodach ciężarowych.

Bonfiglioli jest dostawcą zarówno lekkich konstrukcji (najczęściej stosowane na samochodach typu IVECO), jak również ciężkich żurawi ogólnego zastosowania oraz żurawi morskich (montowanych na statkach i kutrach).

serwis żurawi HDS BonfiglioliW Polsce żurawie Bonfiglioli są coraz częściej stosowane, nie tylko przez mniejsze firmy. Znalazły one zastosowanie m.in. na niektórych modelach wozów strażackich używanych przez Państwową Straż Pożarną.

Nasza firma obsługuje żurawie Bonfiglioli należące do największych ich użytkowników w Polsce.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.