Strona Główna » MEILLER

Serwis żurawi Meiller

Naprawa hakowców oraz bramowców MeillerProwadzimy serwis i naprawę wszystkich modeli dźwigów i żurawi marki Meiller. Serwis HDS marki Meiller montowanych m.in. na samochodach dostawczych, ciężarowych, platformach kolejowych oraz żurawi pracujących jako urządzenia stacjonarne.

Naprawa hakowców oraz bramowców Meiller

W ofercie również obsługa serwisowa oraz remonty podwozi samozaładowczych Meillera, w tym hakowców oraz innych urządzeń hakowych, a także bramowców i pojazdów komunalnych.

Oferujemy pełną obsługę serwisową żurawi HDS i hakowców Meiller. W jej ramach oferujemy między innymi: naprawy układów: hydraulicznego i antyprzeciążeniowego, zajmujemy się regeneracją kolumn obrotu i wysuwu, wymieniamy i regenerujemy rozdzielacze, zamki, zawory i inne części.

Rozdzielacz do Meiller - dostarczamy również rozdzielacze hydrauliczne nowe i używane do sprzętu Meiller.

Meiller to niemiecka rodzinna firma istniejąca i odnosząca sukcesy na rynku już od ponad 160 lat. Dzięki systematycznemu wprowadzaniu innowacji, firma od powstania przeprowadzała ekspansję na rynkach Europy a dziś jest znana niemal na całym świecie.

Serwis hakowców oraz bramowców MeillerMimo to w dalszym ciągu inwestuje w nowe technologie, które jeszcze bardziej pondoszą jakość produktów firmy. 

Do wykonywania swoich maszyn firma używa najlepszych materiałów, zapewniających bardzo dużą wytrzymałość i trwałość produktu. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów Meiller oferuje indywidualne rozwiązania spełniające oczekiwania klientów.

Wszystkie maszyny niemieckiego producenta spełniają wymogi bezpieczeństwa i są produkowane zgodnie ze specyfikacjami międzynarodowych towarzystw klasyfikacyjnych.

Meiller zajmuje się nie tylko produkcją hakowców, bramowców i wywrotek na których w chwili obecnej opiera swoją działalność. Pod logo Meiller produkowane były również żurawie.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod nasz adres mailowy lub telefonicznie.

Żadna część treści jak i całość treści zawartych na www.serwis-hds.pl nie może być kopiowana, powielana i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie oraz w jakikolwiek sposób (w tym m.in. elektroniczny, mechaniczny lub inny na wszelkich mozliwych polach eksploatacji) włącznie z szeroko pojętą digitalizacją, w tym także publikowaniem w źródłach drukowanych oraz zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody HDS Serwis sp. z o.o. Jakiekolwiek wykorzystanie treści/utworów w całości lub w części (także przekształconych) bez wskazanej zgody stanowić będzie naruszenie prawa, jest zabronione pod groźbą kary, a także może być ścigane prawnie.

copyright © HDS Serwis Sp. z o.o.